Polymaker FM01001 Fiberon™ PPS-CF10 3D pisač filament PPS-CF ojačan karbonskim vlaknima, kemijski otporan, otporan na to
- Kataloški br:
- 3399304 - 62
- Oznaka:
- FM01001
- EAN:
- 6938936714583
- Kataloški br:
- 3399304 - 62
- Oznaka:
- FM01001
- EAN:
- 6938936714583
Polymaker FM01001 Fiberon™ PPS-CF10 3D pisač filament PPS-CF ojačan karbonskim vlaknima, kemijski otporan, otporan na to
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kemijska otpornost
- Ekstremna otpornost na toplinu
- Čvrstoća puzanja
- Otporno na plamen (V0 UL94)
- Krutost ekvivalentna onoj metala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PPS-CF |
| Osobina materijala filamenta | ojačan karbonskim vlaknima kemijski otporan otporan na toplinu otpornost na trajnu deformaciju usporivač plamena visoka krutost UV otporan |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 310 °C |
| Temperatura printanja | 350 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Fiberon™ PPS-CF10 je PPS (polifenilen sulfid) filament ojačan ugljičnim vlaknima s minimalnom deformacijom i mehaničkom čvrstoćom. Nevjerojatno je jak s krutošću ekvivalentnom metalu.
Ima visoku temperaturu toplinskog otklona, preko 250 °C.
PPS-CF10 impresionira svojom kemijskom otpornošću na širok raspon kiselina, baza, goriva i otapala.
S iznimnom V0 otpornošću na plamen i vlagu, posebno je razvijen za profesionalce koji rade u ekstremnim uvjetima.
Ovaj filament se može tiskati na strojevima s otvorenim krevetom.
Nudi neusporedivu vrijednost za novac na tržištu.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ima visoku temperaturu toplinskog otklona, preko 250 °C.
PPS-CF10 impresionira svojom kemijskom otpornošću na širok raspon kiselina, baza, goriva i otapala.
S iznimnom V0 otpornošću na plamen i vlagu, posebno je razvijen za profesionalce koji rade u ekstremnim uvjetima.
Ovaj filament se može tiskati na strojevima s otvorenim krevetom.
Nudi neusporedivu vrijednost za novac na tržištu.
Preuzmite TDS kako biste saznali više o performansama materijala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Uzorci za ispitivanje korišteni u TDS-u su 3D printani i žareni pod preporučenim uvjetima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.