Polymaker PA03011 Silk 3D pisač filament PLA svileni svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g zelena PolyLite™ kom.
- Kataloški br:
- 3132639 - 62
- Oznaka:
- PA03011
- EAN:
- 6938936707127
- Kataloški br:
- 3132639 - 62
- Oznaka:
- PA03011
- EAN:
- 6938936707127
Polymaker PA03011 Silk 3D pisač filament PLA svileni svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g zelena PolyLite™ kom.
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PLA visoke kvalitete
- Jednostavan ispis
- Svilenkasto sjajna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA svileni |
| Osobina materijala filamenta | svilenkasti sjaj |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | zelena |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolyLite™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolyLite™ Silk PLA
Polymaker PolyLite™ Silk PLA daje impresivne ispise koji izgledaju svilenkasto i pomalo prozirno.
Nije potrebno bojanje s ovom vrstom filamenta jer je prirodan izgled već zadivljujući.
Polymaker PolyLite™ Silk PLA ima ista izvrsna svojstva ispisa kao PolyLite™ PLA, ali s bojama visokog sjaja.
Polymaker PolyLite™ PLA pouzdan je materijal za 3D ispis sa širokim rasponom boja.
Karakterizira ga visoka vlačna čvrstoća i krutost zajedno s izvrsnom sposobnošću tiska i izvrsnim svojstvima tiska.
PolyLite™ PLA ima najveći izbor filamenata sa posebnim učinkom sa Svilom (SILK), Dual-Silk (Dual-Silk), Glow in the Dark, Galaxy, Starlight, Temperature Color Changing i UV Color Changing, od kojih svaki nudi drugačiji učinak površine.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Polymaker PolyLite™ Silk PLA daje impresivne ispise koji izgledaju svilenkasto i pomalo prozirno.
Nije potrebno bojanje s ovom vrstom filamenta jer je prirodan izgled već zadivljujući.
Polymaker PolyLite™ Silk PLA ima ista izvrsna svojstva ispisa kao PolyLite™ PLA, ali s bojama visokog sjaja.
Polymaker PolyLite™ PLA pouzdan je materijal za 3D ispis sa širokim rasponom boja.
Karakterizira ga visoka vlačna čvrstoća i krutost zajedno s izvrsnom sposobnošću tiska i izvrsnim svojstvima tiska.
PolyLite™ PLA ima najveći izbor filamenata sa posebnim učinkom sa Svilom (SILK), Dual-Silk (Dual-Silk), Glow in the Dark, Galaxy, Starlight, Temperature Color Changing i UV Color Changing, od kojih svaki nudi drugačiji učinak površine.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.