Polymaker PA07010 6938936710356 3D pisač filament PLA Pro visoka krutost, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g narančasta Po
- Kataloški br:
- 3132613 - 62
- Oznaka:
- PA07010
- EAN:
- 6938936710356
- Kataloški br:
- 3132613 - 62
- Oznaka:
- PA07010
- EAN:
- 6938936710356
Polymaker PA07010 6938936710356 3D pisač filament PLA Pro visoka krutost, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g narančasta Po
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visoka žilavost
- Visoka krutost
- Jednostavan za ispis
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA Pro |
| Osobina materijala filamenta | visoka krutost otporan na udarce |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | narančasta |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolyLite™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolyLite™ PLA Pro je prvi takve vrste koji kombinira visoku žilavost i visoku krutost.
Ovaj profesionalni PLA nudi tehnička svojstva bez ugrožavanja jednostavnosti ispisa uobičajenog PLA.
PolyLite™ PLA PRO savršen je kandidat za širok raspon primjena koje uključuju funkcionalne prototipove i učvršćenja, kao i dijelove za krajnju upotrebu za potrošačke proizvode.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj profesionalni PLA nudi tehnička svojstva bez ugrožavanja jednostavnosti ispisa uobičajenog PLA.
PolyLite™ PLA PRO savršen je kandidat za širok raspon primjena koje uključuju funkcionalne prototipove i učvršćenja, kao i dijelove za krajnju upotrebu za potrošačke proizvode.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.