Polymaker PA08008 6938936702177 3D pisač filament LW-PLA mat, niska gustoća 1.75 mm 800 g jarko-zelena PolyLite™ kom.
- Kataloški br:
- 3132514 - 62
- Oznaka:
- PA08008
- EAN:
- 6938936702177
- Kataloški br:
- 3132514 - 62
- Oznaka:
- PA08008
- EAN:
- 6938936702177
Polymaker PA08008 6938936702177 3D pisač filament LW-PLA mat, niska gustoća 1.75 mm 800 g jarko-zelena PolyLite™ kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mala gustoća i mala težina
- Mat površina, laka za bojanje
- Prikladno za posebne primjene, npr. Za modele zrakoplova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | LW-PLA |
| Osobina materijala filamenta | mat niska gustoća |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | jarko-zelena |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 210 °C |
| Težina | 800 g |
| Serija filamenta | PolyLite™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolyLite™ LW-PLA je posebno pjenasti PLA koji se može tiskati na sličnim postavkama kao obični PLA, ali upola manje težine.
PolyLite™ LW-PLA je PLA niske gustoće koji koristi tehnologiju Polymaker Stabilized Foaming™. Ova tehnologija omogućuje PLA ponovno širenje nakon ekstruzije, stvarajući rešetkastu strukturu pjene koja smanjuje gustoću za 30%.
Ispisuje na uobičajenim PLA postavkama i proizvodi prirodni mat završni sloj koji može sakriti linije slojeva.
Polymakers LW-PLA savršen je kandidat kada je težina kritična i popularan je među aerodinamičarima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
PolyLite™ LW-PLA je PLA niske gustoće koji koristi tehnologiju Polymaker Stabilized Foaming™. Ova tehnologija omogućuje PLA ponovno širenje nakon ekstruzije, stvarajući rešetkastu strukturu pjene koja smanjuje gustoću za 30%.
Ispisuje na uobičajenim PLA postavkama i proizvodi prirodni mat završni sloj koji može sakriti linije slojeva.
Polymakers LW-PLA savršen je kandidat kada je težina kritična i popularan je među aerodinamičarima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.