Polymaker PA13005 6938936714071 3D pisač filament PLA+ filament velike brzine, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g crvena P
- Kataloški br:
- 3132667 - 62
- Oznaka:
- PA13005
- EAN:
- 6938936714071
- Kataloški br:
- 3132667 - 62
- Oznaka:
- PA13005
- EAN:
- 6938936714071
Polymaker PA13005 6938936714071 3D pisač filament PLA+ filament velike brzine, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g crvena P
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vlak velike brzine
- Robustan
- Otpornost na udarce slična onoj od ABS-a
- Čvrstoća na savijanje premašuje ASA i PETG
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PLA+ |
| Osobina materijala filamenta | filament velike brzine otporan na udarce |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crvena |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolySonic™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolySonic™ PLA Pro robusni je PLA koji može ispisivati nevjerojatnom brzinom.
Sa svojom naprednom formulacijom, ovaj filament osigurava dugotrajne, robusne ispise s otpornošću na udarce sličnom ABS-u i čvrstoćom na savijanje većom od ASA i PETG.
Kada je vrijeme ključno kada su u pitanju funkcionalni dijelovi, PLA Pro je idealan izbor za vas.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sa svojom naprednom formulacijom, ovaj filament osigurava dugotrajne, robusne ispise s otpornošću na udarce sličnom ABS-u i čvrstoćom na savijanje većom od ASA i PETG.
Kada je vrijeme ključno kada su u pitanju funkcionalni dijelovi, PLA Pro je idealan izbor za vas.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.