Polymaker PB01031 6938936712367 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1000 g crvena
- Kataloški br:
- 3132555 - 62
- Oznaka:
- PB01031
- EAN:
- 6938936712367
- Kataloški br:
- 3132555 - 62
- Oznaka:
- PB01031
- EAN:
- 6938936712367
Polymaker PB01031 6938936712367 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1000 g crvena
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Velika mehanička čvrstoća
- Optička jasnoća
- Jednostavan ispis
- Veća izdržljivost i otpornost na toplinu od PLA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PETG |
| Osobina materijala filamenta | otporan na toplinu visoka vlačna čvrstoća |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crvena (neprozirna) |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 230 °C |
| Temperatura printanja | 240 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolyLite™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolyLite™ PETG je pristupačan PETG filament s uravnoteženim mehaničkim svojstvima i lakom ispisom.
PolyLite™ PETG jednako je jednostavan za ispis kao i Polymaker PolyLite™ PLA dok pruža dodatnu otpornost na toplinu od 20°C i duži rok trajanja.
To čini PolyLite™ PETG prikladnim za funkcionalnije primjene gdje PLA ne bi imao izdržljivost ili otpornost na toplinu, kao što su: Npr. rasvjetna tijela, vibrirajući dijelovi ili funkcionalniji prototipovi dizajna proizvoda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
PolyLite™ PETG jednako je jednostavan za ispis kao i Polymaker PolyLite™ PLA dok pruža dodatnu otpornost na toplinu od 20°C i duži rok trajanja.
To čini PolyLite™ PETG prikladnim za funkcionalnije primjene gdje PLA ne bi imao izdržljivost ili otpornost na toplinu, kao što su: Npr. rasvjetna tijela, vibrirajući dijelovi ili funkcionalniji prototipovi dizajna proizvoda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.