Polymaker PB03001 3D pisač filament PETG ESD siguran od elektrostatičkog pražnjenja, otporan na udarce 1.75 mm 500 g cr
- Kataloški br:
- 3132651 - 62
- Oznaka:
- PB03001
- EAN:
- 6938936702023
- Kataloški br:
- 3132651 - 62
- Oznaka:
- PB03001
- EAN:
- 6938936702023
Polymaker PB03001 3D pisač filament PETG ESD siguran od elektrostatičkog pražnjenja, otporan na udarce 1.75 mm 500 g cr
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ESD siguran
- Velika mehanička čvrstoća
- Vrlo visoka vrijednost zaštite
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Filament materijal | PETG ESD |
| Osobina materijala filamenta | siguran od elektrostatičkog pražnjenja otporan na udarce |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 250 °C |
| Temperatura printanja | 290 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Serija filamenta | PolyMax™ |
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
Opis
Opis
Polymaker PolyMax™ Tough PETG-ESD nudi bolja mehanička svojstva od bilo kojeg drugog običnog PETG-a.
Osim toga, PolyMax™ PETG-ESD je ESD siguran zahvaljujući dodatku ugljikovih nanocijevi.
(ESD: elektrostatičko pražnjenje)
Što biste trebali uzeti u obzir kada ispisujete PolyMax™ PETG-ESD?
Kako bi se osiguralo svojstvo ESD (elektrostatičko pražnjenje) ispisanih dijelova kada se koristi PolyMax™ PETG-ESD, preporučuje se ispis na minimalnoj temperaturi od 250°C.
Zbog dodanih ugljikovih nanocijevi, koristite mlaznicu od kaljenog čelika.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Osim toga, PolyMax™ PETG-ESD je ESD siguran zahvaljujući dodatku ugljikovih nanocijevi.
(ESD: elektrostatičko pražnjenje)
Što biste trebali uzeti u obzir kada ispisujete PolyMax™ PETG-ESD?
Kako bi se osiguralo svojstvo ESD (elektrostatičko pražnjenje) ispisanih dijelova kada se koristi PolyMax™ PETG-ESD, preporučuje se ispis na minimalnoj temperaturi od 250°C.
Zbog dodanih ugljikovih nanocijevi, koristite mlaznicu od kaljenog čelika.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Što biste trebali uzeti u obzir kada ispisujete PolyMax™ PETG-ESD? Kako bi se osiguralo svojstvo ESD (elektrostatičko pražnjenje) ispisanih dijelova kada se koristi PolyMax™ PETG-ESD, preporučuje se ispis na minimalnoj temperaturi od 250°C. Zbog dodanih ugljikovih nanocijevi, koristite mlaznicu od kaljenog čelika.
Sistemski zahtjevi
- Mlaznica od kaljenog čelika
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.