Polymaker PC03001 3D pisač filament PC-FR usporivač plamena, otporan na toplinu, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g crna
- Kataloški br:
- 3132488 - 62
- Oznaka:
- PC03001
- EAN:
- 6938936710578
- Kataloški br:
- 3132488 - 62
- Oznaka:
- PC03001
- EAN:
- 6938936710578
Polymaker PC03001 3D pisač filament PC-FR usporivač plamena, otporan na toplinu, otporan na udarce 1.75 mm 1000 g crna
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otporan na plamen prema UL94V-0
- Visoka žilavost i čvrstoća
- Otporna na toplinu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Filament materijal | PC-FR |
| Osobina materijala filamenta | usporivač plamena otporan na toplinu otporan na udarce |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 250 °C |
| Temperatura printanja | 270 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Serija filamenta | PolyMax™ |
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
Opis
Opis
PolyMax™ PC-FR je PC filament otporan na vatru koji pokazuje snagu i žilavost dok postiže ocjenu V0 u UL94 testu otpornosti na plamen.
PolyMax™ PC-FR može smanjiti intenzitet požara ili usporiti/zaustaviti širenje požara zbog svojih svojstava samogašenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
PolyMax™ PC-FR može smanjiti intenzitet požara ili usporiti/zaustaviti širenje požara zbog svojih svojstava samogašenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.