Polymaker PD01008 TPU95 3D pisač filament TPU fleksibilan 2.85 mm 750 g bijela PolyFlex™ kom.
- Kataloški br:
- 3203889 - 62
- Oznaka:
- PD01008
- EAN:
- 6938936701064
- Kataloški br:
- 3203889 - 62
- Oznaka:
- PD01008
- EAN:
- 6938936701064
Polymaker PD01008 TPU95 3D pisač filament TPU fleksibilan 2.85 mm 750 g bijela PolyFlex™ kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dobra elastičnost
- Visok stupanj fleksibilnosti
- Visoko istezanje pri prekidu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | TPU |
| Osobina materijala filamenta | fleksibilan |
| Ø filamenta | 2.85 mm |
| Boja fialmenta | bijela |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 210 °C |
| Temperatura printanja | 230 °C |
| Težina | 750 g |
| Serija filamenta | PolyFlex™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
PolyFlex™ TPU95 je fleksibilni filament s Shore tvrdoćom od 95A koji je savršen za većinu fleksibilnih aplikacija. Finim podešavanjem debljine stjenke i ispune prilikom ispisa, možete podesiti fleksibilnost vašeg tiskanog dijela. TPU95 je iznimno izdržljiv i može se rastegnuti više od tri puta od svoje izvorne duljine bez pucanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.