Polymaker PD03006 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 2
- Kataloški br:
- 3132508 - 62
- Oznaka:
- PD03006
- EAN:
- 6938936711926
- Kataloški br:
- 3132508 - 62
- Oznaka:
- PD03006
- EAN:
- 6938936711926
Polymaker PD03006 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 2
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilna
- Velika brzina ispisa
- UV-otporan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | TPU fleksibilni filament |
| Osobina materijala filamenta | fleksibilan filament velike brzine UV otporan |
| Ø filamenta | 2.85 mm |
| Boja fialmenta | bistra |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 200 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolyFlex™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
HF je kratica za High Flow i ovaj fleksibilni filament ima viši indeks taljenja od nekih PLA filamenata. To znači da može ispisivati brže od svih ostalih savitljivih filamenata i da su poboljšana sva svojstva ispisa poput uvlačenja i prepusta. Razvijen iz Covestro's Addigy® obitelji, TPU95-HF ima UV otpornost, fleksibilnost i brzi ispis.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.