Polymaker PE01031 6938936707233 3D pisač filament ABS plastika otporan na toplinu, otporan na udarce, siromašan miris 1.
- Kataloški br:
- 3132518 - 62
- Oznaka:
- PE01031
- EAN:
- 6938936707233
- Kataloški br:
- 3132518 - 62
- Oznaka:
- PE01031
- EAN:
- 6938936707233
Polymaker PE01031 6938936707233 3D pisač filament ABS plastika otporan na toplinu, otporan na udarce, siromašan miris 1.
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se uređivati
- Otporna na toplinu
- Otporan na udarce
- Minimalni miris
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | ABS plastika |
| Osobina materijala filamenta | otporan na toplinu otporan na udarce siromašan miris |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | svijetloplava |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 245 °C |
| Temperatura printanja | 265 °C |
| Težina | 1000 g |
| Serija filamenta | PolyLite™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
PolyLite™ ABS izrađen je od posebne maseno polimerizirane ABS smole koja ima znatno niži sadržaj hlapljivih tvari u usporedbi s tradicionalnim ABS smolama.
Pruža izvrsnu kvalitetu ispisa uz minimalan miris tijekom ispisa.
PolyLite™ ABS kombinira otpornost na udarce s otpornošću na toplinu (~100°C) i dobar je izbor za mehaničke dijelove, robotiku, funkcionalnu izradu prototipova ili zamjenske dijelove kućanskih aparata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pruža izvrsnu kvalitetu ispisa uz minimalan miris tijekom ispisa.
PolyLite™ ABS kombinira otpornost na udarce s otpornošću na toplinu (~100°C) i dobar je izbor za mehaničke dijelove, robotiku, funkcionalnu izradu prototipova ili zamjenske dijelove kućanskih aparata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.