Polymaker PF01046 Dark Gray Green 3D pisač filament ASA zaštićen od atmosferskih utjecaja, otporan na toplinu, UV otpora
- Kataloški br:
- 3132523 - 62
- Oznaka:
- PF01046
- EAN:
- 6938936713715
- Kataloški br:
- 3132523 - 62
- Oznaka:
- PF01046
- EAN:
- 6938936713715
Polymaker PF01046 Dark Gray Green 3D pisač filament ASA zaštićen od atmosferskih utjecaja, otporan na toplinu, UV otpora
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otpornost na vodu
- Stabilnost boje
- Tolerancija na toplinu
- UV otpornost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | ASA |
| Osobina materijala filamenta | zaštićen od atmosferskih utjecaja otporan na toplinu UV otporan |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | siva |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 240 °C |
| Temperatura printanja | 260 °C |
| Težina | 1000 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
PolyLite™ ASA sličan je ABS-u, ali ima poboljšanu otpornost na vremenske uvjete.
Njegova UV otpornost i izvrsna mehanička svojstva čine ga savršenim izborom za stvarne primjene ili dijelove koji se koriste na otvorenom.
Otpornost na vremenske uvjete može se podijeliti na tri faktora: otpornost na UV zračenje, otpornost na vodu i toplinska stabilnost, pri čemu ASA nadmašuje mnoge druge plastike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Njegova UV otpornost i izvrsna mehanička svojstva čine ga savršenim izborom za stvarne primjene ili dijelove koji se koriste na otvorenom.
Otpornost na vremenske uvjete može se podijeliti na tri faktora: otpornost na UV zračenje, otpornost na vodu i toplinska stabilnost, pri čemu ASA nadmašuje mnoge druge plastike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.