Polymaker PJ03002 3D pisač filament PolyCast postupak taljenja finog lijevanja/postupak taljenja voska 2.85 mm 750 g pri
- Kataloški br:
- 3132491 - 62
- Oznaka:
- PJ03002
- EAN:
- 6938936712077
- Kataloški br:
- 3132491 - 62
- Oznaka:
- PJ03002
- EAN:
- 6938936712077
Polymaker PJ03002 3D pisač filament PolyCast postupak taljenja finog lijevanja/postupak taljenja voska 2.85 mm 750 g pri
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Čisto izgaranje
- Za investicijsko lijevanje (postupak lijevanja po izgubljenom vosku)
- Može se polirati
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PolyCast |
| Osobina materijala filamenta | postupak taljenja finog lijevanja/postupak taljenja voska |
| Ø filamenta | 2.85 mm |
| Boja fialmenta | prirodna |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 190 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 750 g |
| Serija filamenta | PolyCast™ |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Polymaker PolyCast™ je filament koji se lako tiska i posebno je dizajniran za primjenu u livenju u kalupe.
Zahvaljujući Ash Free™ tehnologiji, 3D ispisani uzorci u PolyCast™ mogu se potpuno ispariti tijekom vitrifikacije keramičkog uložnog materijala, obično ostavljajući ostatak pepela manji od 0,003% težine.
PolyCast™ značajno smanjuje troškove i vrijeme isporuke eliminirajući proces alata za brizganje voska.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući Ash Free™ tehnologiji, 3D ispisani uzorci u PolyCast™ mogu se potpuno ispariti tijekom vitrifikacije keramičkog uložnog materijala, obično ostavljajući ostatak pepela manji od 0,003% težine.
PolyCast™ značajno smanjuje troškove i vrijeme isporuke eliminirajući proces alata za brizganje voska.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.