Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-02048-VASA-2RW slijepa šuplja osovina
- Kataloški br:
- 3492780 - 62
- Kataloški br:
- 3492780 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-02048-VASA-2RW slijepa šuplja osovina
660.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
660.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Materijal (osovina)nehrđajući čelik V2A
Min. temperatura -30 °C Maks. temperatura 80 °C UTD-IPH00-02048-VASA-2AW slijepa šuplja osovina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-02048-VASA-2RW |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | kabel, otvoreni kraj |
| Duljina kabela | 2 m |
| Orijentacija (povezivanje) | radijalan |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Tip osovine | slijepa šuplja osovina |
| Dubina vratila | 18 mm |
| Promjer osovine | 10 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-02048-VASA-2AW |
| Izvedba | inkrementalni |
mNema značajki
Opseg isporukeapon | 4.75 V/DC | 4.75 - 30 V/DC | Nema u isporuci
30 V/DC | Nema izvedbe