Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-08192-L10S-AAW stezna prirubnica
- Kataloški br:
- Kataloški br:
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-08192-L10S-AAW |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | kabel, otvoreni kraj |
| Duljina kabela | 10 m |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Određene značajke | spljoštena osovina |
| Tip prirubnice (izvedba) | stezna prirubnica |
| Tip osovine | puna osovina spljoštena na jednoj strani |
| Dubina vratila | 20 mm |
| Promjer osovine | 10 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Materijal (osovina) | nehrđajući čelik V2A |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |