Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-HATS-PAQ slijepa šuplja osovina
- Kataloški br:
- 3497235 - 62
- Kataloški br:
- 3497235 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-HATS-PAQ slijepa šuplja osovina
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Promjer osovine10 mm Materijal (prirubnica) aluminij
Materijal (osovina) nehrđajući čelik V2A
W slijepa šuplja osovina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-16384-HATS-PAQ |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | utikač M12, 8-polni, A kodiranje |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Tip osovine | slijepa šupljina |
| Dubina vratila | 28 mm |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | UTD-IPH00-16384-HATS-CAW |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | kabel, otvoreni kraj |
| Duljina kabela | 1 m |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
Odre�Nema u isporuci
Opseg isporuketd>osovina sa steznim prstenom | | slijepa šupljina |
slijepa šuplja osovina | Nema notice