Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-VRA0-2RW slijepa šuplja osovina
- Kataloški br:
- 3498536 - 62
- Kataloški br:
- 3498536 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-VRA0-2RW slijepa šuplja osovina
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
A0-2RW
Izvedba inkrementalni
Posital Fraba
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| 4.75 V/DC |
| 30 V/DC | |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-16384-VRA0-2AW |
| Orijentacija (povezivanje) | radijalan |
| Izvedba | inkrementalni |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Tip osovine | slijepa šuplja osovina |
| Dubina vratila | 18 mm |
| Promjer osovine | 6.35 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Materijal (osovina) | nehrđajući čelik V2A |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Tip osovine | slijepa šuplja osovina |
| Dubina vratila | 18 mm |
| Promjer osovine | 6.35 mm |
| Materijal (prirubnica) | nehrđajući čelik V2A | Nema opisa
80 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 | -30 °C | Nema izvedbe