Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-VSS0-AAW slijepa šuplja osovina
- Kataloški br:
- 3498655 - 62
- Kataloški br:
- 3498655 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-VSS0-AAW slijepa šuplja osovina
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Izvedbainkrementalni
min. pogonski napon 4.75 V/DC Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-VSS0-5TW slijepa šuplja osovina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-16384-VSS0-AAW |
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | kabel, otvoreni kraj |
| Duljina kabela | 5 m |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Priključak | kabel, otvoreni kraj |
| Duljina kabela | 10 m |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Određene značajke | osovina sa steznim prstenom |
| Tip prirubnice (izvedba) | slijepa šuplja osovina |
| Tip osovine | slijepa šuplja osovina |
| Dubina vratila | 18 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opseg isporuke
aterijal (osovina)Komentar
s. temperatura80 °C Vrsta zaštite IP65
Nema izvedbe
Sistemski zahtjevi
mperaturaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.