Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-Y120-PAQ sinkronizirana prirubnica
- Kataloški br:
- 3498819 - 62
- Kataloški br:
- 3498819 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-Y120-PAQ sinkronizirana prirubnica
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
min. pogonski napon4.75 V/DC Pogonski napon maks. 30 V/DC Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-Y120-PAL sinkronizirana prirubnica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-16384-Y120-PAQ |
| Izvedba | inkrementalni |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Tip | UTD-IPH00-16384-Y120-PAL |
| Tip osovine | puna osovina |
| Dubina vratila | 20 mm |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Promjer osovine | 12 mm |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Tip prirubnice (izvedba) | sinkronizirana prirubnica |
| Tip osovine | puna osovina |
| Dubina vratila | 20 mm |
| Promjer osovine | 12 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Materijal (osovina) | nehrđaju� |
| Sadržaj | 1 kom. |
Posebne značajke
in. temperaturaOpseg isporuke
emperaturaKomentar
konfornoDa
SadržajNema sistemskih ogranič
Sistemski zahtjevi
ta zaštiteOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.