Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH00-16384-YA10-PAL sinkronizirana prirubnica
- Kataloški br:
- Kataloški br:
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH00-16384-YA10-PAL |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | utikač M23, 12-polni |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Određene značajke | dvostrano spljoštena osovina |
| Tip prirubnice (izvedba) | sinkronizirana prirubnica |
| Tip osovine | puna osovina spljoštena na obje strane |
| Dubina vratila | 10 mm |
| Promjer osovine | 6 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Materijal (osovina) | nehrđajući čelik V2A |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |