Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH0Z-00256-RA10-PAM sinkronizirana prirubnica
- Kataloški br:
- 3499182 - 62
- Kataloški br:
- 3499182 - 62
Posital Fraba inkrementalni sinkroni davač 1 kom. UTD-IPH0Z-00256-RA10-PAM sinkronizirana prirubnica
600.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
600.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
| Vrsta proizvoda | sinkroni davač |
| Tip | UTD-IPH0Z-00256-RA10-PAM |
| Izvedba | inkrementalni |
| min. pogonski napon | 4.75 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 4.75 - 30 V/DC |
| Priključak | utikač M12, 5-polni, A kodiranje |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| Određene značajke | dvostrano spljoštena osovina |
| Tip prirubnice (izvedba) | sinkronizirana prirubnica |
| Tip osovine | puna osovina |
| Promjer osovine | 10 mm |
| Materijal (prirubnica) | aluminij |
| Materijal (osovina) | nehrđajući čelik V2A |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opseg isporuke
Nema značajkiKomentar
Nema izvedbe
Sistemski zahtjevi
Nema opisaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.