Powercolor grafička kartica AMD Radeon AI Pro R9700 AMD Radeon™ AI PRO R9700 PowerColor 32 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 Displa
- Kataloški br:
- 3533503 - 62
- Oznaka:
- AI PRO R9700 32G-B
- EAN:
- 4713436176176
- Kataloški br:
- 3533503 - 62
- Oznaka:
- AI PRO R9700 32G-B
- EAN:
- 4713436176176
Powercolor grafička kartica AMD Radeon AI Pro R9700 AMD Radeon™ AI PRO R9700 PowerColor 32 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 Displa
6,320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2350 MHz / GPU-Takt Boost 2920 MHzAMD Radeon AI ProR9700
- Sučelja DisplayPort32 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon AI Pro |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | R9700 |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2350 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2920 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 750 W |
| Stream procesor | 4096 |
| Širina | 266.7 mm |
| Visina | 111.2 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Potrebni priključci za struju | 12V 2x6 |
| Sučelje | DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj DisplayPort-ova | 4 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | AMD Radeon™ AI PRO R9700 PowerColor |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)