Powercolor grafička kartica AMD Radeon Graphics RX 9070XT Radeon RX 9070 XT 16 GB
- Kataloški br:
- 3405655 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-E/OC/WHITE
- EAN:
- 4713436175933
- Kataloški br:
- 3405655 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-E/OC/WHITE
- EAN:
- 4713436175933
Powercolor grafička kartica AMD Radeon Graphics RX 9070XT Radeon RX 9070 XT 16 GB
3,660.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,660.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost 3010 MHzAMD Radeon GraphicsRX 9070XT
- Sučelja 16 GB s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070XT |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Pojačanje GPU takta | 3010 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 900 W |
| CUDA | ne |
| Stream procesor | 4096 |
| Širina | 352 mm |
| Visina | 149 mm |
| Dubina | 69 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Verzija grafičke kartice | Radeon RX 9070 XT |
| Boja | bijela |
| Broj slotova | 3 |
| Osvetljenje | da |
| Integrisan TV tjuner | ne |
| AMD FreeSync | da |
| Dual Link DVI | ne |
| Obradne jedinice | 64 |
| Pojačana brzina sata procesora (OC režim) | 3060 MHz |
| Pojačani radni takt procesora (režim za video igre) | 2460 MHz |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)