Powercolor grafička kartica AMD Radeon RX 9070XT AMD Radeon™ RX 9070 XT Hellhound Reva 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 HDMI™,
- Kataloški br:
- 3533498 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-L/OC/REVA
- EAN:
- 4713436176190
- Kataloški br:
- 3533498 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-L/OC/REVA
- EAN:
- 4713436176190
Powercolor grafička kartica AMD Radeon RX 9070XT AMD Radeon™ RX 9070 XT Hellhound Reva 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 HDMI™,
3,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2460 MHz / GPU-Takt Boost 3010 MHzAMD RadeonRX 9070XT
- Sučelja HDMI™, DisplayPort16 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070XT |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2460 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 3010 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 800 W |
| Stream procesor | 4096 |
| Širina | 332 mm |
| Visina | 122 mm |
| Dubina | 57 mm |
| Potrebni priključci za struju | 2x 8-polni PCIe |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1b |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | AMD FreeSync |
| DirectX verzija | 12.0 |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | AMD Radeon™ RX 9070 XT Hellhound Reva |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)