Powercolor grafička kartica AMD Radeon RX 9070XT RX 9070 XT 16GB Red Devil OC 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 HDMI® 2.1, Displ
- Kataloški br:
- 3395602 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-E/OC
- EAN:
- 4713436175735
- Kataloški br:
- 3395602 - 62
- Oznaka:
- RX9070XT 16G-E/OC
- EAN:
- 4713436175735
Powercolor grafička kartica AMD Radeon RX 9070XT RX 9070 XT 16GB Red Devil OC 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 HDMI® 2.1, Displ
3,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2520 MHz / GPU-Takt Boost 3060 GHzAMD RadeonRX 9070XT
- Sučelja HDMI® 2.1, DisplayPort 2.116 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070XT |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2520 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 3060 GHz |
| Brzina prijenosa | 20 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 800 W |
| CUDA | ne |
| Stream procesor | 4096 |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 132 mm |
| Dubina | 69 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Sučelje | HDMI® 2.1 DisplayPort 2.1 |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| HDMI verzija | HDMI 2.1b |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | RX 9070 XT 16GB Red Devil OC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)