Pracht 5221104-LUNA_ECO LED svjetiljka za vlažne prostorije LED izvor svjetlosti može zamijeniti kvalificirani električa
- Kataloški br:
- 3155199 - 62
- Oznaka:
- 5221104
- EAN:
- 4018098430780
- Kataloški br:
- 3155199 - 62
- Oznaka:
- 5221104
- EAN:
- 4018098430780
Pracht 5221104-LUNA_ECO LED svjetiljka za vlažne prostorije LED izvor svjetlosti može zamijeniti kvalificirani električa
195.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 28 W
- Ukupan svjetlosni tok= 3400 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | izvor svjetlosti može zamijeniti kvalificirani električar |
| Dužina | 1285 mm |
| Snaga | 28 W |
| Visina | 79 mm |
| Širina | 74 mm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 3400 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| dim. | (D x Š x V) 1285 x 74 x 79 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Izračun svjetlostnog toka | 3400 lm |
| Razred zaštite | I |
Opis
Opis
Isplativa svjetiljka za kadu LUNA ECO SENSOR, prihvatljiva za BEG financiranje, s integriranim HF senzorom bez DV, s poklopcem od opaliziranog polikarbonata otpornog na udarce i silikonskim brtvama otpornim na starenje. Jeftin za kupnju i jeftin za korištenje: LUNA ECO je vrlo učinkovit sa 121 lm/W i savršen je kao jednostavna stropna svjetiljka za zamjenu 1:1 ili kao nova instalacija u radionicama, hodnicima, skladištima i drugim vlažnim prostorijama - marka kvaliteta proizvođača iz PRACHT-a po beskompromisnoj cijeni. Brzo i jednostavno sastavljanje od strane jednog čovjeka zahvaljujući PRACHT sustavu stezaljki za promjenjive montažne udaljenosti. Standardni dodaci uključeni za opcijski viseći ovjes. Pribor za 3x1,5 mm2 prolazno ožičenje dostupan zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.