Pracht 5281224-GECKO L 2 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED fiksno ugrađena 43 W bijela siva
- Kataloški br:
- 3155710 - 62
- Oznaka:
- 5281224
- EAN:
- 4018098409977
- Kataloški br:
- 3155710 - 62
- Oznaka:
- 5281224
- EAN:
- 4018098409977
Pracht 5281224-GECKO L 2 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED fiksno ugrađena 43 W bijela siva
1,395.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 43 W
- Ukupan svjetlosni tok= 6600 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Dužina | 1277 mm |
| Snaga | 43 W |
| Visina | 102 mm |
| Širina | 174.5 mm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 6600 lm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Boja | siva |
| Materijal | plastika |
| dim. | (D x Š x V) 1277 x 174.5 x 102 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Kut zračenja | 130 ° |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Izračun svjetlostnog toka | 6600 lm |
| Razred zaštite | I |
Opis
Opis
Protueksplozijska LED difuzna svjetiljka od opaliziranog polikarbonata otpornog na udarce, bez DV, za zone 1/21 i 2/22. Posebno dizajniran za opasna područja i Ex-certificiran za zone 1/21 i 2/22, GECKO je savršen izbor za upotrebu u kemijskoj industriji, rafinerijama, industriji nafte i plina ili drugim područjima gdje se mogu pojaviti opasne eksplozivne atmosfere. Ovo nadgradno svjetlo osigurava najvišu razinu sigurnosti i, s optimiziranim upravljanjem toplinom i učinkovitom LED tehnologijom, osigurava ograničenje površinske temperature i stoga sprječava paljenje plinova i prašine. IP66 i IK10 također pokazuju visoku otpornost na udarce, robusnost i čvrst dizajn. Proizveden u Njemačkoj, GECKO dolazi u uobičajenoj PRACHT kvaliteti, s maksimalnom učinkovitošću i dugim vijekom trajanja. Pribor za viseću, stropnu, zidnu (okomitu, vodoravnu i okretnu) i montažu na cijevi dostupan zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.