Prazno kućište za montažu na vodilice (Š x V x d) 120 x 200 x 125 mm Svijetlosiva (RAL 7035), Crna (RAL 9005) Eaton CI-K3-125-M
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
Crna (RAL 9005)
Svijetlo siva (RAL 7035)
Dim.
(D x Š x V) 125 x 120 x 200 mm
Dubina
125 mm
Duljina
125 mm
Izvršenje
Gore 2 x M25/M20, dolje 2 x M25/M20 1 x M20, stražnja ploča 2 x M20/M25
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal
Plastika
polikarbonata
Minimalna temperatura
-25 °C
Osobitosti prekidača/gumba
za montažu nosivih profila
Prikladno za (detalji)
Prekidač za zaustavljanje u nuždi
Sadržaj
1 kom
Širina
120 mm
Stupanj zaštite
IP65
Tip
CI-K3-125-M
Visina
200 mm