Prekidač za zaštitu motora 10 A Eaton PKZM01-10 1 kom.
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 90.5 x 45 x 93 mm
Duljina
90.5 mm
Izvršenje
3 stup
Maksimalna temperatura
+55 °C
Mehanički život
0,05 x 106
Minimalna temperatura
-25 °C
Preklopna struja (min.)
6.3A
Sadržaj
1 kom
Širina
45 mm
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP00
IP20
Tip
PKZM01-10
Veza
Schraubklemmen
Visina
93 mm
Vrsta proizvoda
Zaštitini prekidač za motor
Opis
Opis
Opseg isporuke