Prekidač za zaštitu motora 440 V/AC 20 A Eaton PKZM01-20 1 kom.
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
Sivo
Dim.
(D x Š x V) 90.5 x 45 x 93 mm
Duljina
90.5 mm
Maksimalna temperatura
+55 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Preklopna struja (min.)
16 A
Širina
45 mm
Sklopna struja (maks.)
20 A
Sklopni napon
690 V/AC
Tip
PKZM01-20
Visina
93 mm
Opseg isporuke