Prekidač za zaštitu motora 440 V/AC 25 A Eaton PKZM01-25 1 kom.
EAN:
Alternativno dostupni proizvodi:
rok isporuke manji od 5 sedmica!
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
Sivo
Dim.
(D x Š x V) 90.5 x 45 x 93 mm
Duljina
90.5 mm
Izvršenje
3 stup
Maksimalna temperatura
+55 °C
Mehanički život
0,05 x 106
Minimalna temperatura
-25 °C
Preklopna struja (min.)
20 A
Sadržaj
1 kom
Širina
45 mm
Sklopna struja (maks.)
25A
Sklopni napon
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP00
IP20
Tip
PKZM01-25
Veza
Schraubklemmen
Visina
93 mm
Vrsta proizvoda
Zaštitini prekidač za motor
Opis
Opis
Opseg isporuke