Prekidač za zaštitu od požara 2-polni 13 A 0.03 A 230 V Siemens 5SV60166KK13
Kataloški br:
Oznaka:
5SV60166KK13
Oznaka:
5SV60166KK13
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Vrlo kompaktan dizajn 1TE
  • Siguran za prste i stražnju ruku
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
bijela
Broj polova
2
Dim.
(Š x V x Du ) 18 x 90 x 68.5 mm
Dubina
68.5 mm
Karakteristika okidača
B
Nazivna struja
13A
Nazivna struja - zaokruženo
13A
Nazivna zaostala struja
0.03 A
Nazivni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina
18 mm
Sukladno RoHS
Da
Visina
90 mm
Vrsta proizvoda
prekidač zaštita od požara
Opis
Opis
Prekidač za zaštitu od požara sa SIARC tehnologijom i integriranim prekidačem u jednoj jedinici. Dokazani prekidač za zaštitu od požara tvrtke Siemens? kao važna komponenta zaštitnih komponenti SENTRON-a za električne instalacije - nudi sigurnost od opasnih grešaka u slučaju strijele. Niti jedan drugi zaštitni uređaj, niti linijski prekidač, prekidač zaostale struje niti osigurač ne mogu pouzdano otkriti ovu opasnost. Javljaju se kvarovi luka, npr. B. labavim kontaktima ili greškama izolacije i može uzrokovati opasne požare. Prekidači za zaštitu od požara otkrivaju pogreške u ranoj fazi i sigurno se isključuju prije nego što požar započne. Prekidač za zaštitu od požara (AFDD) s integriranim prekidačem samo u jednom modulu pouzdano štiti od opasnih grešaka u obliku luka, preopterećenja i kratkih spojeva. Siemensovu zaštitu od požara karakterizira: 1. Kompaktan dizajn sa samo 18 mm širine (1TE) .2. Zaštita od opasnih grešaka u obliku luka, preopterećenja i kratkog spoja. Pouzdana i sveobuhvatna zaštita ljudi, biljaka i imovine. Maksimalne tehničke performanse u zaštiti od požara prekrivanjem prethodnog zaštitnog jaza. Jednostavna ugradnja i ograde zahvaljujući kompaktnim šinama sabirnicama. Dokazana sjevernoamerička tehnologija? po mjeri za europsko tržište. Skenirajte podatkovnu matricnu šifru na uređaju i brzo i jednostavno pozovite sve informacije o prekidaču za zaštitu od požara. Optimalna tehnologija za vašu sigurnost? samo od Siemensa. www.siemens.de/brandschutzschalter. Siemens nudi sveobuhvatan portfelj uređaja za zaštitu, prebacivanje, mjerenje i nadzor, distribucijske sustave, sklopke i utičnice za sigurnu, učinkovitu električnu infrastrukturu u zgradama i industriji.