Prekidač za zaštitu od požara 2-polni 16 A 230 V Siemens 5SV60166KK16
Kataloški br:
Oznaka:
5SV60166KK16
Oznaka:
5SV60166KK16
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Vrlo kompaktan dizajn 1TE sigurno je za prste i ruke
Dim.
(Š x V x Du ) 18 x 90 x 68.5 mm
Dubina
68.5 mm
Karakteristika okidača
B
Nazivna struja
16 A
Nazivna struja - zaokruženo
16 A
Nazivni napon
230 V
Širina
18 mm
Sukladno RoHS
Da
Veličina osigurača
1
Visina
90 mm
Opis
Prekidač za zaštitu od požara sa SIARC tehnologijom i integriranim prekidačem u jednoj jedinici. Dokazani prekidač za zaštitu od požara tvrtke Siemens? kao važna komponenta zaštitnih komponenti SENTRON-a za električne instalacije - nudi sigurnost od opasnih grešaka u slučaju strijele. Niti jedan drugi zaštitni uređaj, niti linijski prekidač, prekidač zaostale struje niti osigurač ne mogu pouzdano otkriti ovu opasnost. Javljaju se kvarovi luka, npr. B. labavim kontaktima ili greškama izolacije i može uzrokovati opasne požare. Prekidači za zaštitu od požara otkrivaju pogreške u ranoj fazi i sigurno se isključuju prije nego što požar započne. Prekidač za zaštitu od požara (AFDD) s integriranim prekidačem samo u jednom modulu pouzdano štiti od opasnih grešaka u obliku luka, preopterećenja i kratkih spojeva. Siemensovu zaštitu od požara karakterizira: 1. Kompaktan dizajn sa samo 18 mm širine (1TE) .2. Zaštita od opasnih grešaka u obliku luka, preopterećenja i kratkog spoja. Pouzdana i sveobuhvatna zaštita ljudi, biljaka i imovine. Maksimalne tehničke performanse u zaštiti od požara prekrivanjem prethodnog zaštitnog jaza. Jednostavna ugradnja i ograde zahvaljujući kompaktnim šinama sabirnicama. Dokazana sjevernoamerička tehnologija? po mjeri za europsko tržište. Skenirajte podatkovnu matricnu šifru na uređaju i brzo i jednostavno pozovite sve informacije o prekidaču za zaštitu od požara. Optimalna tehnologija za vašu sigurnost? samo od Siemensa. www.siemens.de/brandschutzschalter. Siemens nudi sveobuhvatan portfelj uređaja za zaštitu, prebacivanje, mjerenje i nadzor, distribucijske sustave, sklopke i utičnice za sigurnu, učinkovitu električnu infrastrukturu u zgradama i industriji.