Princess Pro Max pećnica za pizzu s kamenom za pizzu
- Kataloški br:
- 3438422 - 62
- Oznaka:
- 01.112780.01.001
- EAN:
- 8712836999176
- Kataloški br:
- 3438422 - 62
- Oznaka:
- 01.112780.01.001
- EAN:
- 8712836999176
Princess Pro Max pećnica za pizzu s kamenom za pizzu
525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Doseže temperaturu do 400 °C za pizze profesionalne kvalitete
- Svestrane mogućnosti kuhanja, od pizze do kruha i drugih jela, s gornjim i donjim zagrijavanjem
- Jednostavno korištenje zahvaljujući digitalnoj dodirnoj upravljačkoj ploči, podesivom termostatu i timeru
- Pogodno za unutarnju i vanjsku upotrebu zahvaljujući prijenosnom dizajnu
- Digitalna upravljačka ploča
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna plemeniti čelik |
| Vrsta proizvoda | pećnica za pizzu |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | s kamenom za pizzu |
| Snaga (detalji) | 2100 W |
| Klasa energetske učinkovitosti | nije relevantno (EENRPS00) |
| Volumen pećnice | 15 l |
| Izvor topline | struja |
| Broj prostora za pečenje | 1 |
| Temperatura pećnice, maks. | 400 °C |
| Širina | 430 mm |
| Visina | 258 mm |
| Dubina | 470 mm |
Opis
Opis
Pripremite savršene pizze za nekoliko minuta s ovom snažnom pećnicom za pizzu od 2100 W, pogodnom za unutarnju i vanjsku upotrebu. S maksimalnom temperaturom od 400 °C, gornjim i donjim grijanjem i kapacitetom od 15 litara, idealan je izbor za ljubitelje pizze. Opremljena digitalnom dodirnom upravljačkom pločom, podesivim termostatom i kamenom za pizzu, ova pećnica svaki put pruža profesionalne rezultate. Bilo da se radi o opuštenoj večeri ili posebnoj prigodi, ova peć za pizzu je neophodan uređaj za svaku kuhinju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Peć za pizzu Pro Max
- kamen za pizzu
- kora za pizzu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)