PrismaSeT-P, baza, širina=300mm, visina=100mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2923126 - 62
- Oznaka:
- LVS08723
- EAN:
- 3606481877710
- Kataloški br:
- 2923126 - 62
- Oznaka:
- LVS08723
- EAN:
- 3606481877710
PrismaSeT-P, baza, širina=300mm, visina=100mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | LVS08723 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS08723 |
| Colour | White |
| Width | 300 |
| Model | Base front/back |
| Height | 100 mm |
| Depth | 400 mm |
| Suitable for enclosure building width | 300 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 400 mm |
| Material | Steel |
| Suitable for outdoor set-up | FALSE |
| Suitable for cable patch | TRUE |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Baza koja se sastoji od četiri kutne spojnice i dvije prečke za prednju i stražnju stranu, visine 100 mm za upravljačke ormare širine 300 mm. Također su potrebni bočni poklopci baze LVS08720 za upravljačke ormare dubine 400 mm ili bočni poklopci baze LVS08721 za upravljačke ormare dubine 600 mm. Materijal za montažu uključen. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.