PrismaSeT-P, bočni poklopac baze, dubina=400mm, (2 komada) Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2923178 - 62
- Oznaka:
- LVS08720
- EAN:
- 3606481877697
- Kataloški br:
- 2923178 - 62
- Oznaka:
- LVS08720
- EAN:
- 3606481877697
PrismaSeT-P, bočni poklopac baze, dubina=400mm, (2 komada) Schneider Electric Sadržaj: kom.
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | LVS08720 |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS08720 |
| Materijal | čelik |
| Colour | White |
| Width | 25 |
| Model | Base side set |
| Height | 100 mm |
| Depth | 235 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 400 mm |
| Material | Steel |
| Suitable for outdoor set-up | FALSE |
| Suitable for cable patch | TRUE |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Donji bočni poklopac visine 100 mm za upravljačke ormare dubine 400 mm. Tu su i donji kutni spojnici i poprečni podupirači LVS08723 za upravljačke ormare širine 300 mm ili donji kutni priključci i poprečni podupirači LVS08724 za upravljačke ormare širine 400 mm. ili su potrebni osnovni kutni spojnici i poprečni nosači LVS08726 za upravljačke ormare širine 650 mm ili osnovni kutni spojnici i poprečni nosači LVS08728 za upravljačke ormare širine 800 mm. Uključena su 2 komada bočnih poklopaca baze i materijal za montažu. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.