PrismaSeT-P, DEBRO, spojni blok, bočni priključak, ComPacT NSX100-250 3-polni Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2921267 - 62
- Oznaka:
- 88080
- EAN:
- 3606485261614
- Kataloški br:
- 2921267 - 62
- Oznaka:
- 88080
- EAN:
- 3606485261614
PrismaSeT-P, DEBRO, spojni blok, bočni priključak, ComPacT NSX100-250 3-polni Schneider Electric Sadržaj: kom.
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet za spajanje |
| Proizvođač-br. dijela | 88080 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 88080 |
| Colour | Stainless steel |
| Width | 220 |
| Model | Connector/partition piece |
| Height | 145 mm |
| Depth | 55 mm |
| Suitable for enclosure building width | 600 mm |
| Material | Other |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
Nizvodni blok, bočni priključak za Compact NSX100-250 3p
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.