PrismaSeT-P, DECO-DEBRO, priključak, vertikalna sabirnica od 1200A sa horizontalnom sabirnicom 100x10mm, 4-polni Schneid
- Kataloški br:
- 2921311 - 62
- Oznaka:
- 88015
- EAN:
- 3303430880158
- Kataloški br:
- 2921311 - 62
- Oznaka:
- 88015
- EAN:
- 3303430880158
PrismaSeT-P, DECO-DEBRO, priključak, vertikalna sabirnica od 1200A sa horizontalnom sabirnicom 100x10mm, 4-polni Schneid
1,770.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,770.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | 88015 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 88015 |
| Colour | Other |
| Model | Mounting kit |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 600 mm |
| Material | Metal |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
Veza između horizontalnih i vert. Sabirnice, T = 600mm, = 1200A, 4p
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.