PrismaSeT-P, DECO-DEBRO, set za ugradnju, za DECO i DEBRO funkcionalne jedinice, oblik 2, širina = 650 mm, dubina = 600
- Kataloški br:
- 2921298 - 62
- Oznaka:
- 88002
- EAN:
- 3303430880028
- Kataloški br:
- 2921298 - 62
- Oznaka:
- 88002
- EAN:
- 3303430880028
PrismaSeT-P, DECO-DEBRO, set za ugradnju, za DECO i DEBRO funkcionalne jedinice, oblik 2, širina = 650 mm, dubina = 600
2,740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | 88002 |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 88002 |
| Colour | White |
| Width | 600 |
| Model | Device bottom |
| Height | 1475 mm |
| Depth | 600 mm |
| RAL-number | 9001 |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 600 mm |
| Material | Metal |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
Kućište stražnje sabirnice, oblik 2, za odvojivu razvodnu ploču, D=600mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.