PrismaSeT-P, DECO, utični umetak, pomični dio, ComPacT NSX400-630 3-polni, visina=3,5 modula Schneider Electric Sadržaj:
- Kataloški br:
- 2921317 - 62
- Oznaka:
- 88022
- EAN:
- 3303430880226
- Kataloški br:
- 2921317 - 62
- Oznaka:
- 88022
- EAN:
- 3303430880226
PrismaSeT-P, DECO, utični umetak, pomični dio, ComPacT NSX400-630 3-polni, visina=3,5 modula Schneider Electric Sadržaj:
755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | montažna ploča za razvodni ormar |
| Proizvođač-br. dijela | 88022 |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 88022 |
| Colour | White |
| Width | 538 |
| Model | Module rack |
| Height | 167 mm |
| Depth | 73 mm |
| RAL-number | 9001 |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 600 mm |
| Material | Metal |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
pokretna Dio odvojiva ploča za NS630, 3p
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.