PrismaSeT-P, dizajn prednje ploče, širina=800mm, visina=1modul Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2923079 - 62
- Oznaka:
- LVS08643
- EAN:
- 3606481083104
- Kataloški br:
- 2923079 - 62
- Oznaka:
- LVS08643
- EAN:
- 3606481083104
PrismaSeT-P, dizajn prednje ploče, širina=800mm, visina=1modul Schneider Electric Sadržaj: kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | LVS08643 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS08643 |
| Width | 720 |
| Height | 50 mm |
| Suitable for enclosure building width | 800 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 1 |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
Prednja ploča dizajna PrismaSeT P. Schneider Electric, visine 1 jedinice modula za upravljačke ormare širine 800 mm u boji RAL6029.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.