PrismaSeT-P, krov, IP30, širina=650mm, dubina=400mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2923026 - 62
- Oznaka:
- LVS08436
- EAN:
- 3606481877277
- Kataloški br:
- 2923026 - 62
- Oznaka:
- LVS08436
- EAN:
- 3606481877277
PrismaSeT-P, krov, IP30, širina=650mm, dubina=400mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | LVS08436 |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS08436 |
| Colour | White |
| Width | 650 |
| Depth | 400 mm |
| RAL-number | 9003 |
| With cable entry | FALSE |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 400 mm |
| With de-aeration | FALSE |
| Material | Steel |
| Suitable for outdoor set-up | FALSE |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for roof planking | TRUE |
| Suitable for bottom planking | FALSE |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Krov bez izreza s klasom zaštite IP30 za upravljačke ormare širine 650 mm i dubine 400 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.