PrismaSeT-P, nosač prednje ploče, zakretni, za osnovni okvir, širina=400 mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2923117 - 62
- Oznaka:
- LVS08564
- EAN:
- 3606481879240
- Kataloški br:
- 2923117 - 62
- Oznaka:
- LVS08564
- EAN:
- 3606481879240
PrismaSeT-P, nosač prednje ploče, zakretni, za osnovni okvir, širina=400 mm Schneider Electric Sadržaj: kom.
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednja ploča |
| Proizvođač-br. dijela | LVS08564 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS08564 |
| Colour | White |
| Width | 325 |
| Model | Swing frame |
| Height | 1850 mm |
| Depth | 40 mm |
| RAL-number | 9003 |
| Suitable for enclosure building width | 400 mm |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Nosač prednje ploče, okretan za upravljačke ormare širine 400 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.