PrismaSeT-P-OKKEN, trakasta vodilica, SASIL, NH00, visina = 50mm (2 modula), (2 komada) Schneider Electric Sadržaj: 1 St
- Kataloški br:
- 2921294 - 62
- Oznaka:
- 87563
- EAN:
- 3303430875635
- Kataloški br:
- 2921294 - 62
- Oznaka:
- 87563
- EAN:
- 3303430875635
PrismaSeT-P-OKKEN, trakasta vodilica, SASIL, NH00, visina = 50mm (2 modula), (2 komada) Schneider Electric Sadržaj: 1 St
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | 87563 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 87563 |
| Width | 57 |
| Model | Support rail |
| Height | 50 mm |
| Depth | 235 mm |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 600 mm |
| Material | Metal |
Opis
Opis
2 komada trakaste vodilice Jean Müller 2m (nh00 50mm)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)