PrismaSeT-P, pokrovna ploča, FuPacT ISFL250-630 Schneider Electric Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2922958 - 62
- Oznaka:
- LVS03741
- EAN:
- 3606481884909
- Kataloški br:
- 2922958 - 62
- Oznaka:
- LVS03741
- EAN:
- 3606481884909
PrismaSeT-P, pokrovna ploča, FuPacT ISFL250-630 Schneider Electric Sadržaj: kom.
23.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | LVS03741 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03741 |
| Width | 50 |
| Height | 700 mm |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 13.5 |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Poklopac za FuPacT ISFL250-630. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.