PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT INS-INV250, fiksna instalacija, vertikalno, širina = 650 mm, visina = 5 modula Schne
- Kataloški br:
- 2922929 - 62
- Oznaka:
- LVS03248
- EAN:
- 3606481872999
- Kataloški br:
- 2922929 - 62
- Oznaka:
- LVS03248
- EAN:
- 3606481872999
PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT INS-INV250, fiksna instalacija, vertikalno, širina = 650 mm, visina = 5 modula Schne
60.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednja ploča |
| Proizvođač-br. dijela | LVS03248 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03248 |
| Width | 500 mm |
| Height | 250 mm |
| Suitable for enclosure building width | 600 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 5 |
| Surface finishing | Powder coating |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Prednja ploča s izrezom za 3- ili 4-polni Compact INS ili INV do 250 A u okomitom položaju ugradnje u tehnologiji fiksne ugradnje, s visinom od 5 jedinica modula za upravljačke ormare širine 650 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.