PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT INS-INV250, fiksna instalacija, vodoravno, širina = 650 mm, visina = 4 modula Schnei
- Kataloški br:
- 2923078 - 62
- Oznaka:
- LVS03617
- EAN:
- 3606481872531
- Kataloški br:
- 2923078 - 62
- Oznaka:
- LVS03617
- EAN:
- 3606481872531
PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT INS-INV250, fiksna instalacija, vodoravno, širina = 650 mm, visina = 4 modula Schnei
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednja ploča |
| Proizvođač-br. dijela | LVS03617 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03617 |
| Width | 500 |
| Height | 200 mm |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 4 |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Prednja ploča s izrezom za 3- ili 4-polni COMPACT INS ili INV do 250 A u vodoravnom položaju ugradnje u tehnologiji fiksne ugradnje, s visinom od 4 jedinice modula za upravljačke ormare širine 650 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.