PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250 4-pinski, horizontalni, širina=650mm, visina=4modula Schneider E
- Kataloški br:
- 2923069 - 62
- Oznaka:
- LVS03606
- EAN:
- 3606481866042
- Kataloški br:
- 2923069 - 62
- Oznaka:
- LVS03606
- EAN:
- 3606481866042
PrismaSeT-P, prednja ploča, ComPacT NSX/NSX Vigi100-250 4-pinski, horizontalni, širina=650mm, visina=4modula Schneider E
95.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednja ploča |
| Proizvođač-br. dijela | LVS03606 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03606 |
| Width | 500 |
| Height | 200 mm |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 4 |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Prednja ploča s izrezom za 4-polni CompacT NSX ili NSX Vigi ili Vigi NSX do 250 A s pogonom klackalice, rotacijskim pogonom ili motornim pogonom u vodoravnom položaju ugradnje, tehnologijom fiksne ugradnje i tehnologijom utikača. visine 4 modularne jedinice za upravljačke ormare širine 650 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.