PrismaSeT-P, prednja ploča, MasterPacT MTZ1 06-16 3-4-pin, fiksna instalacija, okomito, širina = 650 mm, visina = 7 modu
- Kataloški br:
- 2923143 - 62
- Oznaka:
- LVS03692
- EAN:
- 3606481866356
- Kataloški br:
- 2923143 - 62
- Oznaka:
- LVS03692
- EAN:
- 3606481866356
PrismaSeT-P, prednja ploča, MasterPacT MTZ1 06-16 3-4-pin, fiksna instalacija, okomito, širina = 650 mm, visina = 7 modu
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednja ploča |
| Proizvođač-br. dijela | LVS03692 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03692 |
| Width | 500 |
| Height | 350 mm |
| Suitable for enclosure building width | 650 mm |
| Material | Steel |
| Number of height units | 7 |
| Surface finishing | Powder coating |
| Suitable for enclosure building height | 2000 mm |
Opis
Opis
PrismaSeT P. Prednja ploča s izrezom za 3- ili 4-polni MasterPacT MTZ1 06-16 u okomitom položaju ugradnje u fiksnoj instalacijskoj tehnici, visine 7 jedinica modula za upravljačke ormare širine 650 mm. Premazan prahom u strukturi RAL9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.