PROCELL Procell Intense MN1400 baby (c)-baterija alkalno-manganov 1400 mAh 1.5 V 10 kom.
- Kataloški br:
- 3368767 - 62
- Oznaka:
- 5.00039E+12
- EAN:
- 5000394136977
- Kataloški br:
- 3368767 - 62
- Oznaka:
- 5.00039E+12
- EAN:
- 5000394136977
PROCELL Procell Intense MN1400 baby (c)-baterija alkalno-manganov 1400 mAh 1.5 V 10 kom.
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za dugotrajne performanse u profesionalnim uređajima velike snage
- Do 30% dulji životni vijek (u usporedbi s prethodnim Procell alkalnim baterijama)
- Garancija kvalitete na svaki akumulator
- Strogi standardi kvalitete temeljeni na ANSI i IEC preporukama
- Skupna pakiranja s pojedinačnim kodiranjem datuma za učinkovito upravljanje zalihama
- Radne temperature od -20°C do 54°C
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | baby (C) |
| Vrsta proizvoda | baby (c)-baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 1400 mAh |
| Visina | 49.5 mm |
| Promjer | 25.5 mm |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Alternativni opis | LR15 C AM2 L MN1400 814 E93 LR14N 14A KC R14 BA3042 U7522 UM2 1/2 Torcia |
| Tip | Procell Intense MN1400 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 25.5 mm x 49.5 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)